Zamek i park krajobrazowy – takie sąsiedztwo oferuje nowopowstała inwestycja mieszkaniowa w Wałbrzychu

Zamek i park krajobrazowy – takie sąsiedztwo oferuje nowopowstała inwestycja mieszkaniowa w Wałbrzychu

17 stycznia 2022 0 By Redakcja

Wybierając dom lub mieszkanie stawiamy przede wszystkim na atrakcyjną lokalizację. Wygodną na co dzień, ale i nie pozbawioną uroku. Coraz częściej doceniamy ciszę i spokój zielonych przestrzeni, nie chcemy jednak rezygnować z udogodnień, jakie oferują miasta. Wydaje się, że nowopowstające inwestycje mieszkaniowe bardzo dobrze trafiają w ten właśnie trend. Jedną z nich są mieszkania na wałbrzyskim Podzamczu. Przyjrzeliśmy się im bliżej. Jeśli planujesz zakup nowego lokum, z pewnością warto zainteresować się mieszkaniem w sąsiedztwie Zamku Książ!

W sąsiedztwie zieleni i zamku, ale wciąż wygodnie komunikacyjnie

Inwestycje deweloperskie w Wałbrzychu stawiają przede wszystkim na atrakcyjną lokalizację. Na czym polega tutaj owa atrakcyjność? Po pierwsze, Podzamcze, czyli popularna, jeśli nie najpopularniejsza dzielnica miasta. Dobrze znane miejsce i adresy, które większość mieszkańców dobrze kojarzy. To na pewno wygodne. Po drugie, sąsiedztwo. Konkretnie jest to Książański Park Krajobrazowy. Nieopodal również majestatyczny Zamek Książ. Trudno o bardziej ekskluzywną lokalizację, prawda? Będąc jednak zupełnie serio, musimy przyznać, że nowoczesne inwestycje mieszkaniowe powstające w otoczeniu zieleni cieszą się największym zainteresowaniem i w zasadzie to zawsze “strzał w dziesiątkę”. Cenimy sobie ciszę i spokój, czy też możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu (tutaj w “pakiecie” nabywcy nieruchomości otrzymują m.in. rowerownie, stojaki na rowery, czy też stacje naprawczą dla rowerów).

Wyszukując mieszkania na sprzedaż Wałbrzych i trafiając na nowopowstające osiedle na Podzamczu zyskujemy jednak coś ekstra poza atrakcyjnym, oryginalnym sąsiedztwem i bliskością terenów zielonych. Tutejsze mieszkania deweloperskie Wałbrzych. oferują także tzw. komfort komunikacyjny i infrastrukturalny. Wszystko, co mieszkańcom jest potrzebne do wygodnego funkcjonowania na co dzień, jest tutaj po prostu “pod ręką”. Od przystanku autobusowego dzielą nas zaledwie 3 minuty spaceru. Do Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej można dotrzeć samochodem w 15 minut. Do przychodni lekarskiej dotrzemy w 10 minut pieszo.

Powierzchnia mieszkania? Masz spory wybór. A standard przekonuje

Interesują Cię nieruchomości Wałbrzych? Inwestycja na Podzamczu będzie rozwiązaniem niezależnie od tego, jaki metraż mieszkania leży w kręgu Twoich zainteresowań. To najlepiej sprzedające się, bo i najbardziej dopasowane do potrzeb nowych właścicieli nieruchomości, mieszkania o powierzchni od 35 do 77 m2. Kompaktowe mieszkania dwupokojowe często stanowią dobrą inwestycję pod wynajem. Większe, trzy i czteropokojowe będą idealną propozycją m.in. dla par z dziećmi.

Jeśli chodzi o standard kupowanych w ostatnim czasie mieszkań, coraz częściej stawiamy na wygodne, nowoczesne rozwiązania, które wyraźnie ułatwiają nam życie. Wałbrzyska perełka inwestycyjna oferuje w tym zakresie rozwiązania smart home z zarządzaniem z poziomu aplikacji w smartfonie. Interesującym i coraz milej widzianym rozwiązaniem są także wspólne strefy rekreacyjne. Po powrocie ze szkoły lub pracy nie trzeba się nigdzie wybierać, aby skutecznie odpocząć. Na terenie nowoczesnych osiedli mamy do dyspozycji rozwiązania pozwalające zarówno na aktywny wypoczynek, jak i błogi relaks.

Najbardziej popularna dzielnica miasta i nowoczesne aranżacje mieszkań. Rozwiązanie idealne?

Kupując mieszkanie stajemy się coraz bardziej wymagający i cenimy sobie maksimum wygody, z jednoczesną możliwością zaoszczędzenia czasu. Stąd też wiele inwestycji mieszkaniowych powstających obecnie oferuje rozwiązania w formie zaaranżowania nieruchomości we współpracy ze specjalistami – architektami i projektantami wnętrz. Na wnętrzach jednak urządzanie nowego lokum nie musi się kończyć. Przestronny taras lub balkon może również zostać zaprojektowany przez specjalistę. Oczywiście zgodnie z naszymi preferencjami.

Przejrzyste podziały i geometryczne formy to rozwiązania, które podbijają rynek nieruchomości. Do tego elewacje utrzymane w jasnych tonacjach szarości. Taka architektura osiedli podoba się nam najbardziej. Inwestycje w Wałbrzychu śmiało wkroczyły i ten trend, zatem przyszli właściciele mieszkań zyskają nie tylko piękne wnętrza, ale i atrakcyjny wygląd budynków oraz ich otoczenia.

Więcej informacji na https://pcg.pl/walbrzych