Jaką klinikę weterynaryjną w Toruniu wybrać?

Jaką klinikę weterynaryjną w Toruniu wybrać?

17 stycznia 2022 0 By Redakcja

Szukasz przyjaznego i kompetentnego weterynarza w Toruniu lub na terenie województwa kujawsko-pomorskiego? Klinika weterynaryjna Avimedicus oferuje profesjonalną opiekę nad zwierzętami towarzyszącymi. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych lekarzy weterynarii i mamy świadomość, że właściwa opieka nad pupilami to nie tylko precyzyjne przeprowadzanie zabiegów chirurgicznych, ale także komfort czworonogów i przyjazna atmosfera. Klinika weterynaryjna Avimedicus w Toruniu to doskonały wybór dla Ciebie i Twojego pupila.

 

Leczenie zwierząt – Toruń

Zdrowie i dobre samopoczucie Twojego zwierzaka jest dla nas bardzo ważne, dlatego podejmiemy każdy krok, aby zapewnić mu najlepszą możliwą opiekę i troskę. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, wśród których są chirurdzy weterynaryjni, specjaliści od dermatologii zwierzęcej, endokrynologii, nefrologii oraz chorób wewnętrznych psów i kotów. Wiedza i kompetencje naszych pracowników są aktualizowane o nowinki medyczne i technologiczne. Dzięki temu, Twój pupil poczuje się zaopiekowany i będzie mógł na nowo cieszyć się zdrowiem.

Klinika weterynaryjna – Toruń

Oferta kliniki Avimedicus jest bogata w specjalistyczne usługi badań i zabiegów chirurgicznych. Zabiegi, jakie przeprowadzamy to m.in. inseminacja psów i kotów, cesarskie cięcie u psów i kotów, wykonujemy badanie USG i RTG zwierząt, a także oferujemy wystawianie paszportów i chipowanie zwierząt. Ponadto, klinika weterynaryjna Avimedicus w Toruniu świadczy usługi profilaktycznego szczepienia zwierząt i wykonuje badania laboratoryjne konieczne do postawienia odpowiedniej diagnozy choremu zwierzakowi. Oferta naszej kliniki została wzbogacona o badania okulistyczne czworonogów.

Psie SPA – Toruń

Poza kompleksowym leczeniem zwierząt, klinika weterynaryjna Avimedicus w Toruniu świadczy szereg usług pielęgnacyjnych dla psów. Do przeprowadzania zabiegów i masaży wykorzystujemy dobrej jakości narzędzia i kosmetyki pielęgnacyjne, dzięki którym Twój pies poczuje świeżo i komfortowo, a jego sierść będzie zadbana. W trosce o dobro Twojego czworonoga wykonujemy kąpiele lecznicze i profilaktycznego, obcinanie pazurów, kąpiele gruczołów okołoodbytniczych oraz usługi groomerskie: strzyżenie, rozczesywanie splątanej sierści oraz usuwanie sierści z kanału słuchowego u psów.

Weterynarz Toruń

 

Klinika weterynaryjna Avimedicus mieści się w niewielkiej odległości od Torunia,  – zaledwie 20 minut drogi z centrum Torunia. Doświadczenie naszych specjalistów, doskonała obsługa i przyjazna atmosfera panujące w naszej klinice sprawiają, że Avimedicus jest wybierana nie tylko przez mieszkańców Torunia, ale również przez mieszkańców całego województwa kujawsko-pomorskiego. Z nami Twój czworonóg będzie mógł przez lata cieszyć się dobrym zdrowiem, a Ty razem z nim! Już dziś skontaktuj się z naszą kliniką w celu umówienia wizyty.