Szkolenia z zamówień publicznych – jakie wybrać?

Szkolenia z zamówień publicznych – jakie wybrać?

8 kwietnia 2021 0 By Redakcja

Zamówienia publiczne są bardzo ważną częścią finansów publicznych. Czym one są? Otóż przez zamówienia publiczne należy rozumieć odpłatne umowy, które są zawierane między zamawiającym a wykonawcą. Przedmiotem takiej umowy mogą być usługi, dostawy czy bardzo powszechne roboty budowlane. Zatem poznaj zalety, które sprawiają, że warto zapisać się na szkolenie zamówienia publiczne.

Dlaczego opłaca się zapisać na szkolenia z zamówień publicznych?

Zastanawiasz się nad zapisaniem się na szkolenie z zakresu PZP? To znakomicie! Okazuje się, że to jeden z ważniejszych szkoleń, które mogą przynieść Ci wiele korzyści. Oto kilka z nich:

 • szansa na awans – kiedy pracujesz w sektorze finansów publicznych, to koniecznie powinieneś zdecydować się na szkolenie z zakresu zamówień publicznych, aby zwiększyć swoją szansę na uzyskanie awansu w pracy,
 • uaktualnisz swoją wiedzę – prawo związane z zamówieniami publicznymi, czyli ustawa Prawo zamówień publicznych czy też różne akty wykonawcze mogą być nowelizowane, więc konieczne jest posiadanie aktualnej wiedzy na ten temat, a szkolenia na pewno Ci to zagwarantują,
 • rozszerzysz swoją wiedzę  – być może Twoja wiedza z zakresu PZP jest na poziomie początkującym, dlatego koniecznie wybierz szkolenie, które pozwoli Ci się wyspecjalizować w konkretnej tematyce, np. w zamówieniach publicznych do 130 tysięcy zł,
 • zyskasz wiedzę i praktykę – koniecznie wybierz takie szkolenie, które pozwoli Ci zyskać nie tylko niezbędną wiedzę teoretyczną, ale też skupia dużą uwagę na aspekt praktyczny, wtedy znacznie lepiej będziesz radzić sobie podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Na jakie szkolenia PZP warto się zapisać?

Skoro już wiesz, że zamówienia publiczne to tematyka, z zakresu, jakiej warto się doskonalić, to teraz postaramy się przedstawić kilka wartych uwagi szkoleń. Dzięki temu będziesz wiedział, od czego rozpocząć swój samorozwój i zyskać szansę na rozwój.

Jeśli uznajesz, że Twoja wiedza związana z zamówieniami publicznymi nie jest jeszcze na najwyższym poziomie, to możesz zdecydować się na kurs dla początkujących. Takie szkolenia są zdecydowanie najtańsze, ale w ciągu np. 2 dni możesz zyskać gruntowną wiedzę, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na siedzenie przez wiele tygodni czy miesięcy przed książkami.

Kiedy już posiadasz pewną wiedzę z zakresu PZP, to możesz zdecydować się na bardziej specjalistyczne szkolenia. Jakie? Oto kilka ciekawych przykładów szkoleń z zamówień publicznych:

 • eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych,
 • zamówienia publiczne i umowy na roboty budowlane,
 • zamówienia do 130 tys. zł,
 • zamówienia w jednostkach służby zdrowia,
 • nieprawidłowości zachodzące podczas przygotowania zamówień publicznych.
 • Ciekawą opcją są także szkolenia zaawansowane z PZP.
 • Już teraz wybierz szkolenie szkolenia PZP i zdobądź cenną wiedzę z tego zakresu.