Ekskluzywne i reprezentacyjne żyrandole pałacowe!

Ekskluzywne i reprezentacyjne żyrandole pałacowe!

6 grudnia 2020 0 By Redakcja

To ten rodzaj oświetlenia, który onieśmiela swoją wielkością, wspaniałością oraz ilością ramion. Lampa wisząca tego rodzaju zapewnia doskonałe oświetlenie. Dodatkowo w głównej mierze pełni również funkcję dekoracyjną. Oprawy dworkowe idealnie dopasują się do przestronnych, pałacowych i zamkowych wnętrz. Taki żyrandol dworkowy będzie najlepszy dla osoby, która ma wielką słabość do antyków w ekskluzywnych wydaniu. Lampy w Lajtit to nie tylko skromne oświetlenie, ale również żyrandole pełne bogatych zdobień idealnie pasujące do dużych przestrzeni czy wysokich salonów.

Czym wyróżnia się styl pałacowy?

hotel jastrzębia góraJak wyglądają żyrandole stworzone do dworków i czym się wyróżniają?

Zdecydowanie są to oprawy nastawione na osoby, które uwielbiają styl antyczny czy też klasyczną estetykę. Im więcej trafionych drewnianych czy rzeźbionych dekoracji, tym lepiej. Takie rozłożyste żyrandole świecznikowe z wieloma ramionami pasują do wnętrz bardziej oficjalnych czy też formalnych. Najlepiej wyeksponować ich wdzięk umieszczając w wysokich pomieszczeniach o dużej powierzchni.

Do aranżacji wnętrz z użyciem żyrandola pałacowego najlepiej pasować będą rzadko spotykane meble takie jak sekretarzyk, toaletka czy etażerka. Dekoracje w postaci klasycznych obrazów, masywnych ciężkich zasłon czy stylowych puzderek zwieńczą wnętrze. Oświetlenie Lajtit dysponuje żyrandolami kryształowymi, świecznikowymi, czy też w stylu glamour.

Oświetlenie hotelowe – Lajtit doradzi w doborze!

W zależności od tego, w jaki sposób został urządzony hotel, w ofercie sklepu internetowego znajdują się żyrandole kryształowe. Jest to nowoczesne rozwiązanie do wnętrz hotelowych, które stawiają na elegancję i szyk. Umiejscowienie takiej oprawy w centrum holu będzie robić dobre wrażenie, a goście będą zachwyceni z efektu wizualnego. Jeśli jednak hotel idzie w stronę stylu prowansalskiego czy też antycznego, idealne będą żyrandole świecznikowe wraz z kinkietami w komplecie.

Główny doradca klienta w www.lajtit.pl ma ogromne doświadczenie w urządzaniu domów, mieszkań, biur, hoteli, a nawet Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie. Pomoże w wyborze oświetlenia pałacowego oferując szeroką ofertę najlepszych producentów lamp. Topowi producenci żyrandoli kryształowych to Elstead, Aldex. Wieloramienne lampy wiszące w stylu glamour zaś są dostępne u producenta Maytoni, czy też Milagro.