Dzierżawa drukarek a kompleksowe usługi zarządzania drukowaniem

Dzierżawa drukarek a kompleksowe usługi zarządzania drukowaniem

14 marca 2022 0 By Redakcja

Dla wielu firm instalacja, konserwacja i aktualizacja drukarek może być złożonym, czasochłonnym i kosztownym zadaniem, do którego wykonania niewiele osób ma specjalistyczną wiedzę lub zasoby. Możesz zrozumieć, dlaczego inteligentne firmy sięgają po usługi zarządzania drukowaniem i podobnie tutaj brana pod uwagę jest doskonałej jakości dzierżawa drukarek – po to aby kontrolować koszty i uprościć zarządzanie drukarkami.

Czym są zarządzane usługi drukowania?

Wbrew powszechnej opinii w niektórych obszarach społeczności IT, usługi zarządzania drukowaniem nie oferują po prostu rozwiązania w zakresie wynajmu drukarki z przykręconym automatycznym miesięcznym zamawianiem atramentu i tonera. Usługi zarządzania drukiem nie są odpowiednie tylko dla dużych firm, coraz więcej mniejszych, a nawet zdalnych firm czerpie teraz następujące korzyści:

• Zmniejszone obciążenie IT
• Ulepszone bezpieczeństwo druku
• Zmniejszony wpływ na środowisko
• Ulepszone zarządzanie drukiem

Bardzo niewiele firm ma pod ręką wyspecjalizowanego eksperta ds. druku, który zarządza wszystkimi aspektami swoich urządzeń, co oznacza, że ​​każda minuta poświęcona na sprawy związane z drukiem to czas, który można poświęcić na inne kwestie biznesowe. Dzierżawa w kompleksowym ujęciu eliminuje problemy związane z zarządzaniem flotą drukarek, automatycznie zlecając je dostawcy.

Zdalne monitorowanie, automatyczne serwisowanie oraz alerty o awariach i tonerze zapewniają, że możesz skoncentrować się na codziennej działalności — dzięki zamówieniu i wysyłce atramentu, inżynierów i części bez konieczności interwencji użytkownika. Pełne zarządzanie drukarkami — w tym zapewnienie dedykowanego punktu obsługi do zarządzania zapytaniami i problemami związanymi z drukowaniem — zmniejsza liczbę administratorów i uwalnia czas pracowników działu IT.

A jeśli zdarzy się najgorsze, telefoniczna pomoc techniczna na telefon i wcześniej uzgodnione umowy dotyczące poziomu usług naprawczych zapewnią minimalny czas przestoju drukarki.

Technologia rozwija się szybciej niż kiedykolwiek i nie trzeba długo czekać, aby firma została w tyle. Oznacza to, że jeśli zainwestujesz dużo w posiadanie swojego sprzętu, nadążanie za szybko zmieniającą się technologią może stać się zaporowo drogie.

Dzierżawa drukarek z obsługą to świetny sposób na przekształcenie operacji drukowania z nakładów inwestycyjnych na wydatki operacyjne – zastępując znaczne inwestycje kapitałowe i zmienne bieżące koszty eksploatacji przewidywalnymi opłatami miesięcznymi. To kompleksowo wygrywa z prostym leasingiem drukarki, gdy uwzględnia dodatkowe elementy usługi, zautomatyzowaną dostawę materiałów eksploatacyjnych i ciągłą optymalizację floty drukarek w ramach przewidywanych kosztów.

Dodatkowo, w ramach pakietu, Twój dostawca nie tylko poleci teraz najlepszy sprzęt dla Twojej firmy, ale także przypomni Ci, kiedy nadszedł czas na aktualizację – dzięki czemu zawsze będziesz mieć najnowszą technologię do swojej dyspozycji.