Co zrobić, by prowadzić firmę w bardziej eko stylu?

Co zrobić, by prowadzić firmę w bardziej eko stylu?

1 października 2020 1 By Redakcja

Nasza planeta jest chora. Tak wiele innowacji i piękna, jakie my, ludzie, wnosimy na Ziemię, jesteśmy również odpowiedzialni za zbrodnie planetarne, w tym zatruwanie jej oceanów obfitymi ilościami plastiku i odpadów, spalanie jej naturalnych ziem w celu zbierania zasobów i ustępowania betonowym dżunglom oraz infekowanie jej dróg oddechowych. toksycznymi gazami, które wracają do naszych płuc i wywołują choroby. W zależności od ilości przesyłek miesięcznie możesz nieumyślnie przyczynić się do globalnego kryzysu.

Jak więc Twoja firma może pomóc przerwać to błędne koło?

Podejmując świadome wysiłki i przemyślane decyzje, aby zmniejszyć ślad węglowy Twojej marki i ogólną produkcję odpadów, począwszy od opakowania, którego używasz do wysyłki produktów. W tym artykule omówiono najważniejsze powody, dla których warto być ekologicznym dzięki opakowaniom przyjaznym dla środowiska, które firmy takie jak Niupak – opakowania foliowe zapewniają, aby pomóc innym firmom w przejściu na bardziej zrównoważoną działalność.

Dlaczego dziś musisz używać opakowań przyjaznych dla środowiska?

druk na metalizieUżywanie zielonych opakowań nie tylko zmniejsza ślad ekologiczny Twojej firmy – pomagając ocalić planetę – ale może również zaoszczędzić pieniądze, dodając pozytywne cechy Twojej marce. Z założenia opakowanie przyjazne dla środowiska jest znacznie mniej obszerne i biodegradowalne. Opakowania przyjazne dla środowiska, zwykle wykonane z materiałów nadających się do kompostowania lub pochodzących z recyklingu, a także z wykorzystaniem metod przyjaznych dla środowiska, pomagają zapobiegać dostawaniu się milionów ton metanu i dwutlenku węgla do powietrza, którym oddychamy.

Poniżej znajduje się kilka dodatkowych powodów, dla których Twoja firma powinna być dziś ekologiczna.

Dzięki minimalistycznemu projektowi najbardziej przyjaznego dla środowiska opakowania jest mniej masywne i wykonane z mniejszej ilości materiałów, co oznacza, że ​​waży mniej i zajmuje mniej miejsca podczas transportu. Co to oznacza dla Twojej firmy? Najlepsze słowa: tańsza wysyłka.

Zmniejszona ilość odpadów

Pomóż zakończyć szaleństwo, które przepełnia wysypiska śmieci. Istnieje bezpośredni związek między biznesem eCommerce a znacznymi ilościami czystych odpadów, które trafiają dziś na nasze wysypiska. Wraz ze stałym wzrostem preferencji zakupów online rośnie liczba opakowań, które konsumenci otrzymują i wyrzucają. Pojemniki wykonane z materiałów nadających się do recyklingu lub kompostowania są znacznie łatwiejsze do utylizacji. Poza tym, nawet jeśli tego typu opakowanie trafi na wysypisko, rozkłada się znacznie szybciej niż nieulegający biodegradacji członkowie rodziny.

Lepszy wizerunek marki: nigdy nie lekceważ, ile czynników biorą pod uwagę konsumenci, zanim wesprzesz Twoją firmę. Czy Twoje produkty są wolne od okrucieństwa? Zrównoważona produkcja? Sprzedawane etycznie? Czy jesteś certyfikowaną korporacją? Wielu konsumentów poszukuje dziś firm, które są wtajemniczone w stan środowiska i odgrywają aktywną rolę w ograniczaniu ich negatywnego wpływu na środowisko.