Catering dietetyczny, czyli jak uczynić odżywianie prostym i przyjemnym?

Catering dietetyczny, czyli jak uczynić odżywianie prostym i przyjemnym?

4 kwietnia 2021 0 By Redakcja

Dzisiaj coraz więcej osób i coraz chętniej korzysta z opcji jaką jest catering dietetyczny, gdzie wybrana firma cateringowa przygotowuje i dostarcza organiczne, bezglutenowe i świeże posiłki bezpośrednio do wskazanych drzwi na terenie całego kraju. W przeciwieństwie do usług dostarczania zestawów posiłków, które wymagają gotowania i sprzątania, takie posiłki są dostarczane gotowe do spożycia w ciągu 3 minut. Celem wielu firm cateringowych jest uczynienie zdrowego odżywiania prostym i przyjemnym, właśnie dlatego spotyka się to z tak miłym odzewem.

Gdzie i kiedy jedzenie jest dostarczane?

Usługa dostawy posiłków działa w całym kraju, od środy do piątku. Lubisz podróżować lub jeść w biurze? Nie ma problemu. Mogą wysłać do Twojego domu, pracy lub hotelu. W godzinach pracy w pełni przygotowane posiłki otrzymasz prosto do domu. Wspaniałą wiadomością jest to, że nie musisz być w domu, aby odebrać dostawę. I nie martw się – zwykle firma dba o wyłożenie naszych izolowanych pudełek dostawczych opakowaniami z lodem, aby Twoje jedzenie było świeże. Po wejściu do środka wszystko, co musisz zrobić, to umieścić gotowe posiłki w lodówce i wyrzucić opakowanie do kosza na śmieci. Bułka z masłem!

Jaka jest filozofia jedzenia firm zajmujących się cateringiem dietetycznym?

Taka filozofia polega na zapewnieniu wszystkim zdrowego odżywiania. Renomowane firmy wierzą w spożywanie dużej ilości świeżej, ekologicznej, pełnowartościowej żywności – pełnej energii i pożywienia oraz idealnej do wspierania zdrowego, zrównoważonego stylu życia.

Jak to działa?

Po prostu wybierz swój plan online i przygotuj się na świeże, organiczne składniki, przekształcane w zdrowe, pyszne posiłki – które będą dostarczane co dzień lub co tydzień do domu lub miejsca pracy. Wszystko, co musisz zrobić, to odgrzać i zjeść, kiedy tylko będziesz gotowy!

Dlaczego warto skusić się na catering dietetyczny?

Jest to niczym pomoc w tym, by wprowadzić zdrowe odżywianie najprościej jak to możliwe – koniec z zakupami, przygotowywaniem posiłków czy liczeniem kalorii. Zamiast tego otrzymujesz domowe posiłki, które smakują tak dobrze i sprawiają, że się czujesz niesamowicie świetnie. Świeżo wykonane i dostarczone do Twoich drzwi.

Jak działa subskrypcja dań w cateringu?

Jeśli zapiszesz się na jeden z takich planów posiłków np. w każdy piątek będziesz dostawał pudełko świeżo przygotowanych posiłków. Po otwarciu opakowania po prostu przenieś je do lodówki, podgrzej i zjedz jedzenie, kiedy tylko będziesz gotowy.

Jakie różne programy posiłków można wybrać?

W zależności od firmy cateringowej dostępnych jest wiele różnych planów posiłków. Na przykład jest to wysokiej jakości białko zwierzęce do każdego obiadu / kolacji, a także warzywa z upraw ekologicznych i produkty pełnoziarniste.

Możesz też zdecydować się na czyste posiłki ketonowe o niskiej zawartości węglowodanów i bogatych w białka i pożywne tłuszcze. Jest też opcja paleo: składa się z wysokiej jakości produktów pochodzenia zwierzęcego i ekologicznych warzyw, ale nie zawiera zbóż ani roślin strączkowych.