Bramy pneumatyczne Luxpol – jak Twoja firma może dzięki nim zaistnieć?

Bramy pneumatyczne Luxpol – jak Twoja firma może dzięki nim zaistnieć?

26 listopada 2021 0 By Redakcja

Bramy pneumatyczne producenta Luxpol to element informacyjno – reklamowy dzięki jakiemu dana firma może zostać zapamiętana przez odbiorców. Są to trwałe, estetyczne i praktyczne konstrukcje, dostępne w dowolnym rozmiarze i kolorze. Dlatego można zamawiać modele, jakie spełnią przewidziane dla nich funkcje.

Rodzaje bram reklamowych dostępnych w Luxpol

W Luxpol dostępne są bramy reklamowe: łamane, proste i w kształcie łuku. Każda taka brama zrobiona jest z wysokiej jakości materiału, odpornego zarówno na negatywny wpływ czynników pogodowych, jak i na uszkodzenia mechaniczne. W zależności od tego, jaką funkcję ma spełnić konstrukcja, na jaki event ma być przeznaczona i jakie mają być jej wymiary, należy dobrać jej rodzaj. Wiele będzie też zależeć od osobistych preferencji w tym zakresie.

Bramy pneumatyczne doskonale sprawdzają się podczas wielu imprez sportowych jako znacznik startu lub mety. Jeśli ktoś właśnie na taki event poszukuje bramy pneumatycznej, to w ofercie Luxpol znajdzie to, czego potrzebuje. Wersje łamane i proste zaliczają się do spotykanych najczęściej, natomiast klienci, którym zależy na designie coraz częściej decydują się też na wersję w kształcie łuku. Kibice, którzy przyglądają się różnym rozgrywkom często znajdują się naprzeciwko pneumatycznych bram, kręcąc filmiki i równocześnie reklamowaną markę. Tym samym, zwiększa się potencjał marketingowy firmy organizującej wydarzenie lub sponsora.

Bramy pneumatyczne na imprezach sportowych i innych eventach

Bramy pneumatyczne Luxpol są zauważalne na imprezach sportowych. Sprawdzają się także na koncertach, czy festiwalach w roli wejść. Mogą też oddzielać dowolne strefy na imprezach plenerowych. Klienci, którzy zamawiają takie konstrukcje szczegóły każdego zamówienia omawiają indywidualnie z pracownikami Luxpol. Przenośna budowa to spora zaleta tych bram. Można je przewieźć bez problemu na wskazany teren i sprawnie zamontować. Rozłożenie nie jest skomplikowane, szczególnie że do zestawu dodane są najważniejsze elementy: kompresor, komplet linek, śledzie, młotek, torba podróżna oraz instrukcja obsługi. Do wszystkich wyrobów dołączona jest też gwarancja. Jeśli tylko klienci mają takie życzenie, to w zestawie może znaleźć się również oświetlenie LEDowe.

Przejrzyj https://grupaluxpol.pl/bramy-pneumatyczne i wybierz bramę w odpowiednim rozmiarze i tego rodzaju, jaki pod względem designu najbardziej okaże się dopasowany do charakteru Twojego wydarzenia. Na bramie możesz umieścić logo lub slogan reklamowy. Możesz też zdecydować się na zamieszczenie hasła spersonalizowanego, wystosowanego do odbiorców. Ustalenia dotyczące bram wyznaczane są indywidualnie, co ma znaczenie dla klientów, dla których liczą się specjalne ustalenia. Uzyskana powierzchnia o przeznaczeniu reklamowym będzie atrakcyjna wizualnie i wytrzymała. Wykonanie z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej, mobilność i możliwość umieszczenia nadruku motywują do złożenia zamówienia w Luxpol. Niezależnie od charakteru wydarzenia, bramy pneumatyczne staną się jego ważnym elementem.