Rozlewnia perfum Refan oferuje najwyższej jakości perfumy nalewane

Rozlewnia perfum Refan oferuje najwyższej jakości perfumy nalewane

24 czerwca 2022 0 By Redakcja

Chociaż węch nie jest najbardziej rozwiniętym u człowieka zmysłem, to bodźce odbierane za jego pośrednictwem mają duży wpływ na ocenę źródła zapachu – dotyczy to zarówno rumianych wypieków, kwiatów w rozkwicie, różnych rodzajów miodu, ale także wczorajszych koszul. Zapach może wiele powiedzieć o człowieku, dlatego warto wykorzystać go to zrobienia jak najlepszego pierwszego wrażenia. Sama świadomość tego, że pachnie się pięknie lub pociągająco poprawia samopoczucie i wpływa na zwiększenie pewności siebie. Markowe perfumy wyróżniają się ikonicznymi kompozycjami zapachowymi, które krzyczą “luksus!” czy też szepczą cicho “zaufanie…” – jak osiągnąć taki efekt nie nadwyrężając zbytnio portfela? Odpowiedzią są perfumy lane, których bogaty wybór oferuje rozlewnia perfum Refan.

Czym są perfumy lane?

Perfumy nalewane, gdyż taka taka jest ich alternatywna nazwa, to perfumy, które skomponowane zostały na wzór swoich markowych odpowiedników, aby jak najbardziej przypominać ich zapach. Fakt, iż nie są to perfumy oryginalne wcale nie musi oznaczać, że są gorszej jakości czy też gorzej pachną – często zdarza się nawet tak, iż zapach mający imitować dane perfumy przypada do gustu bardziej niż oryginał. Przyglądając się składowi perfum można zauważyć, iż poszczególne składniki rozdzielone są w kategoriach: nuta głowy, serca oraz bazy, które brzmią dość tajemniczo, jednak wcale nie są trudne do zrozumienia:

  • nuta głowy to pierwszy zapach, który czuje się po rozpyleniu perfumu. Jest on wizytówką danej kompozycji oraz ma bezpośredni wpływ na pierwsze wrażenie odczuwane względem danego zapachu. Utrzymuje się on krótko – około 15 minut,

  • nuta serca jest “rdzeniem” danych perfum (często są nim kwiaty), bowiem jej zapach utrzymuje się na skórze zdecydowanie dłużej niż nuta głowy – nawet do kilku godzin,

  • nuta bazy jest tą, której zapach utrzymuje się na skórze najdłużej – w jej składzie najczęściej występują mocne zapachy takie jak ambra, drzewo sandałowe czy wanilia.

Jakie zalety mają perfumy nalewane?

Dziesiątki perfum zarówno dla mężczyzn i dla kobiet inspirowane kompozycjami zapachowymi najbardziej znanych marek takich jak Armani, Dolce & Gabbana, Carolina Herrera czy też Gucci to znak rozpoznawczy, którym poszczycić się może rozlewnia perfum Refan. W jej ofercie znajdują się perfumy lane przywodzące na myśl nawet najbardziej ikoniczne zapachy, które uwielbiane są od dziesiątek lat. Perfumy nalewane niejednokrotnie mogą cechować się jakością wyższą niż w przypadku oryginałów, na których promocję może być wydawany budżet większy niż na przygotowanie naprawdę zachwycającej receptury. Lane perfumy cechują się dużo niższą ceną, za którą idzie porównywalna, jeśli nie wyższa, jakość, a ich zapach okazać się może nawet bardziej udany niż perfum, na których były wzorowane.

Rozlewnia perfum Refan oferuje piękne zapachy w dobrej cenie

Refan jest to rozlewnia perfum, która oferuje perfumy lane najwyższej jakości, które w korzystnej cenie oferują zapachy jak najbardziej zbliżone do swoich markowych odpowiedników. Perfumy nalewane dostępne są w wielu wariantach pojemności i kształtu flakonu a także koloru atomizera, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby każdego, kto chce zachwycać zapachem. Flakony dostępne są w 10 wariantach pojemności – od 2 ml (próbki) do 250ml, aby z jednej strony móc niskim kosztem wypróbować wzbudzający zainteresowania zapach, a z drugiej, aby zaopatrzyć się w duży flakon ulubionych perfum. Z pełną ofertą perfum nalewanych Refan zapoznać się można pod adresem: https://refan-polska.com/.