Recenzja Fortissio: Opinie Użytkowników 2023

Recenzja Fortissio: Opinie Użytkowników 2023

24 października 2023 0 By Redakcja

Jesteś początkującym inwestorem? Szukasz brokera, który umożliwi ci łatwy start? Boisz się, że brakuje ci doświadczenia, aby skorzystać z profesjonalnych narzędzi handlowych?

Jeśli odpowiedziałeś trzy razy tak, dobrze trafiłeś! Ta recenzja Fortissio odpowiada na wszystkie twoje pytania i wątpliwości.

Wyjaśniamy, co oferuje broker Fortissio i w jaki sposób funkcjonuje. Przyglądamy się także najnowszych opiniom użytkowników 2023. Sprawdzamy, czy są wiarygodne i czy można im zaufać.

Zainteresowany? Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury. Gwarantujemy, że nasze wnioski cię zaskoczą.

Co sądzą użytkownicy Fortissio?

Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o brokerze Fortissio, z pewnością próbowałeś znaleźć więcej informacji i wyszukać opinie użytkowników. My postanowiliśmy przeanalizować je za ciebie.

Dowiedzieliśmy się, że większość inwestorów jest zadowolonych z oferty i funkcjonowania platformy handlowej Fortissio. Pojawiają się pozytywne komentarze, w których klienci opisują ogromne możliwości brokera, profesjonalne narzędzia finansowe, ponad 230 instrumentów, bezpieczeństwo, obsługę klienta i wiele metod płatności.

Niestety, ale natrafiliśmy również na negatywne opinie. Czy są prawdziwe? Naszym zdaniem nie. Większość komentarzy to typowe “kopiuj-wklej”, treść jest niemal identyczna, co sugeruje nieuczciwe działania konkurencji. Warto spróbować zweryfikować negatywy, ponieważ mogą okazać się nieprawdziwe i krzywdzące dla firmy. Ignoruj opinie, które nie zawierają żadnych dowodów potwierdzających treści.

W tym miejscu musimy wspomnieć, że zawsze rekomendujemy przeprowadzenie własnych badań. Jeśli jakakolwiek oferta brokera budzi twoje wątpliwości, postaraj się przeanalizować więcej recenzji czy opinii użytkowników. To ważne, abyś mógł dowiedzieć się więcej i zminimalizował ryzyko oszustwa, kradzieży czy przetrzymywania zarobionych środków finansowych.

Jak przebiega proces rejestracji konta nowego użytkownika?

Proces rejestracji konta nowego użytkownika na platformie handlowej Fortissio jest bardzo prosty i trwa zaledwie kilka minut. To z pewnością ogromna zaleta tego brokera. Postanowiliśmy sprawdzić w jaki sposób przebiega i jakie dokumenty powinieneś przygotować aby przejść przez weryfikację danych osobowych.

Aby rozpocząć, wejdź na oficjalną stronę internetową Fortissio. W prawym, górnym rogu znajdziesz przycisk logowania i rejestracji nowego konta. Po kliknięciu, przejdziesz dalej do formularza rejestracyjnego. Wpisz imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, hasło, kod weryfikacyjny i kliknij “Utwórz konto”. Możesz także zarejestrować się za pomocą logowania na konto Facebook lub konto Google.

Po poprawnym wpisaniu danych, powinieneś je zweryfikować. W tym celu zrób wyraźne zdjęcie lub skan wszystkich stron wybranego dokumentu tożsamości. Broker akceptuje aktualny dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy.

Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, to oznacza, że możesz rozpocząć inwestowanie na platformie handlowej Fortissio – jednej z najlepszych w 2023 roku!

Metody płatności na Fortissio

Inwestorzy przed rejestracją konta chcą poznać dostępne możliwości, między innymi metody płatności. Wpłaty i wypłaty odbywają się za pomocą przelewów bankowych, e-portfeli, kart kredytowych i kart debetowych.

Oto lista dostępnych sposobów: VISA Secure, Mastercard SecureCode, maestro, SOFORT, ecoPayz, MyBank, Skrill, Rapid, Neteller, Przelewy24, Bank Transfer, PayPal, GPay.

Czas przesyłania i księgowania depozytów i wypłat jest zależny od wybranej metody płatności. Najdłużej, bo aż kilka dni roboczych może trwać przelew bankowy. 

W przypadku kart kredytowych i kart debetowych, będziesz musiał przesłać dowód potwierdzający to, że jesteś jej właścicielem. W tym celu prześlij ksero obu stron karty.

Jeśli chodzi o przelewy bankowe, to tak jak wspomnieliśmy, czas przelewu to około 5 dni roboczych. E-portfele to dość szybka metoda, ale również wymaga przesłania potwierdzenia dotyczącego pochodzenia zgromadzonych na nich środków.  

Jak widzisz, broker Fortissio pod względem płatności przygotował wiele najpopularniejszych możliwości, z których każdy inwestor wybierze coś dla siebie. 

Rodzaje kont użytkownika Fortissio

Na platformie handlowej Fortissio udostępniono aż 11 rodzajów kont dla użytkowników. Każde konto różni się wysokością wymaganego depozytu, który powinieneś zgromadzić na koncie, promocjami, rabatami i innymi cechami.

Porównajmy skrajne rodzaje konta użytkownika. Pierwszym z nich jest konto Starter z rachunkiem w wysokości $200 – $999. Konto numer 11 to poziom Expert z 60% cenami i rolloverem. Inwestorzy powinni zgromadzić na rachunku ponad $200,000. Jak sam widzisz, każdy trader od początkującego do bardzo zaawansowanego znajdzie tu ofertę, która spełni jego wymagania i będzie dostosowana do możliwości finansowych czy apetytu na ryzyko.

Warto, abyś dowiedział się także o 5 pozycjach początkowych. To swego rodzaju platforma w wersji demonstracyjnej. Nowi użytkownicy mogą przeprowadzić 5 transakcji bez ryzyka straty pieniędzy. Co więcej, zrobią to z możliwością zarobienia środków finansowych.

Jeśli twoja transakcja przyniesie zyski, środki zasilą twoje konto depozytowe Fortissio. Jeśli jednak twoje pozycje okazały się porażką, nic nie stracisz.

Te 5 chronionych pozycji to świetna opcja dla każdego inwestora, który nie wie, czy broker Fortissio to odpowiedni wybór. Przetestuj platformę handlową bez ryzyka i sprawdź, czy spełni twoje oczekiwania.

Narzędzia handlowe Fortissio

Broker Fortissio to ogromna oferta zawierająca ponad 230 instrumentów finansowych w postaci kontraktów CFD i pakiet profesjonalnych narzędzi handlowych. Każdy inwestor znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jest początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym traderem.

Sprawdźmy każde tych narzędzi. Jakie ma funkcje i kto powinien z niego korzystać?

Kalendarz ekonomiczny

Kalendarz ekonomiczny jest pierwszym z narzędzi handlowych, jakie znajdziesz w ofercie brokera Fortissio. To źródło wielu istotnych informacji rynkowych. 

Narzędzie jest przydatne dla każdego inwestora. Dzięki niemu możesz zmodyfikować swoją strategię handlową. Warto wiedzieć, że Fortissio nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie kalendarza ekonomicznego.

Kalendarz ekonomiczny ma charakter wyłącznie informacyjny! Ostateczna decyzja handlowa należy wyłącznie do inwestora.

Autochartist – duma Fortissio

Autochartist jest najpopularniejszym narzędziem finansowym na świecie. Broker Fortissio określa je jako swoją dumę. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Autochartist jest wybierany przez wielu inwestorów?

Przyjrzeliśmy się funkcjom tego narzędzia, które przeprowadza analizę fundamentalną i techniczną w czasie rzeczywistym. Użytkownicy otrzymują codziennie powiadomienia z informacjami na temat wyników analiz.

Podsumujmy funkcje narzędzia Autochartist:

  • oferuje zautomatyzowaną analizę techniczną, analizuje wzory wykresów, prognozuje ceny aktywów, określa poziomy wsparcia i oporu;
  • posiada filtry prawdopodobieństwa, które filtrują ważne wydarzenia finansowe, rynkowe, gospodarcze i ekonomiczne, sprawdza poprzednie wyniki i opracowuje wzorce;
  • analiza zmienności to możliwość określenia momentów największej niestabilności na rynkach finansowych;
  • funkcja codziennych aktualizacji w czasie rzeczywistym to szybkie powiadomienia zawierające istotne informacje, które mogą wpłynąć na twoje inwestycje.

Wykresy

Wykresy są istotnym narzędziem finansowym dla każdego inwestora niezależnie od jego doświadczenia i poziomu wiedzy. Wykres, tak jak kalendarz ekonomiczny, ma charakter wyłącznie informacyjny i Fortissio nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje finansowe podjęte na podstawie wyświetlanych informacji. Nie stanowią one porad inwestycyjnych.

Wiadomości rynkowe

Dzięki wiadomościom rynkowym dostępnym na platformie handlowej Fortissio będziesz zawsze dobrze poinformowany. Będziesz mógł dostosować swoją strategię handlową, zamknąć lub otworzyć pozycję i przeprowadzić transakcje. 

Usługi SMS i codzienne powiadomienia 

Inwestorzy Fortissio otrzymują także codzienne powiadomienia SMSowe, gdzie znajdują wiele ciekawych informacji, które mogą wpłynąć na twoje decyzje inwestycyjne. 

Kwestie bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo jest kwestią numer jeden, jeśli chodzi o rejestrację na platformie handlowej. Dlaczego? Ponieważ musimy przelewać tam pieniądze i przekazywać dane osobowe. A to może okazać się niebezpieczne! 

Czy wiesz jakie zagrożenia czekają na ciebie w internecie? Fortissio opisał to dokładnie na oficjalnej stronie internetowej w zakładce “bezpieczeństwo w sieci”. 

A co wiemy o brokerze Fortissio w kontekście środków bezpieczeństwa i ochrony użytkowników. Czy platforma działa legalnie? Czy jest regulowana? W jaki sposób i przez kogo?

Fortissio jest marką Vie Finance A.E.P.E.Y, S.A., zarejestrowanej Greckiej Firmy Inwestycyjnej, autoryzowanej, licencjonowanej i regulowanej przez Grecką Komisję Rynku Kapitałowego. To oznacza, że podlega pod prawo Unii Europejskiej. Musi przestrzegać wszelkich, europejskich norm finansowych. 

Pieniądze inwestorów są księgowane i przechowywane na oddzielnych kontach bankowych. Dzięki temu nie mieszają się ze środkami finansowymi firmy.

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że broker Fortissio to bezpieczny wybór.

Nasze wnioski z recenzji brokera Fortissio

Podczas pisania recenzji brokera Fortissio staraliśmy się sprawdzić poziom bezpieczeństwa i funkcjonalność platformy. Dowiedzieliśmy się, że jest to legalnie działająca strona internetowa, chroniona za pomocą różnych protokołów oraz regulowana przez organy Unii Europejskiej.

Czy warto zdecydować się na założenie konta? Jeśli szukasz odpowiedniego brokera, to Fortissio z pewnością będzie dobrym wyborem. Pamiętaj jednak, że powinieneś przeprowadzić własne badania. Czytaj recenzje platformy, śledź najnowsze opinie użytkowników i określ poziom akceptowalnego ryzyka.

Warto podkreślić, że żadna platforma handlowa nie jest w stanie zagwarantować 100% zysków. Zysk lub strata zależą wyłącznie od sytuacji na rynkach. Broker nie ma wpływu na wynik transakcji.

Zwiększenie produktywności spotkań przez automatyzację sal konferencyjnych
Konfekcjonowanie towaru – co to znaczy i jakie ma znaczenie?