Produkty reklamowe 2020 – co będzie modne w tym roku dla podkręcenia brandu?

Produkty reklamowe 2020 – co będzie modne w tym roku dla podkręcenia brandu?

8 kwietnia 2020 1 By Redakcja

Bez względu na markę, zawsze dostępny jest element promocyjny odpowiedni dla Twojej firmy lub branży, który potwierdza to, o czym jest Twoja firma, jednocześnie zwiększając świadomość marki poprzez szerokie rozpowszechnianie Twojego brandu. Możesz nawet potrzebować spersonalizowanego produktu, który promuje Twoją markę, ale na przykład wspiera zieloną lub aktualną sprawę charytatywną.

W ubiegłym roku chodziło o żywe kolory i faktury. Produkty związane z żywnością i napojami, takie jak kubki wielokrotnego użytku i produkty wellness, w tym produkty związane z ochroną zdrowia i higieny są niezwykle popularne.

Ale jeśli tak naprawdę chcesz wiedzieć, co będzie tego lata hitem w kampaniach – oto „gorące” produkty promocyjne, na które warto zwrócić uwagę!

Produkty reklamowe przyjazne dla środowiska

Ekologiczne materiały są hitem w tym roku! Bambus i korek będą królować przy podstawkach i kubkach wielokrotnego użytku, zamiast plastiku z recyklingu. Jeśli chcesz zainwestować w przedmiot, który z pewnością zostanie zauważany i podzieli się z Tobą szerokim echem, zalecamy torby z grubej bawełny. Są idealne na wystawy, ponieważ ludzie mogą umieszczać w nich wszystkie gromadzone przez siebie materiały, dzięki czemu Twoja marka jest tą najważniejszą na wystawie. Ponadto są przydatne w codziennym życiu. Istnieje wiele opcji do wyboru, w tym bawełniane wzory z korkową sekcją, które wyglądają super modnie!

Sekrety sensoryczne stojące za rzeczami, które kupujemy sprawiają, że firmy mogą zapewnić najwyższy przekaz brandingu, docierając do jak największej liczby zmysłów. Jednak pamiętając, że 83% informacji, które ludzie zatrzymują, jest odbieranych wizualnie, torba, która wygląda bardziej atrakcyjnie, może być warta dodatkowych groszy.

Kolory, które przyciągają

Pod względem koloru czasami czarno-biały można uznać za klasyczny. Ale jeśli szukasz czegoś bardziej żywego, to co powiesz na kolor roku: żywy koral, wybrany ze względu na ożywczy i podtrzymujący życie koralowy odcień ze złotym odcieniem, który energetyzuje i ożywia? To też kolor, który może być związany z sezonowymi kwiatami, które prawdopodobnie zobaczymy na wystawach kwiatów lub weselnych.

Jeśli wystawiasz się na którymkolwiek z nich, zastanów się nad promocyjnymi przedmiotami, które możesz rozdać, które pomogą odwiedzającym cię zapamiętać – kryształowa wersja pamięci USB będzie idealnym pomysłem dla zorganizowanej panny młodej do przechowywania wszystkich swoich obszernych arkuszy kalkulacyjnych i dokumentów związanych z TYM dniem. To perfekcyjny pomysł na targi ślubne.

W przypadku każdego markowego przedmiotu chcesz, aby:

  • odbiorca go polubił,

  • uznał za przydatny,

  • użył go wielokrotnie.

Pomyślcie więc o prostych przedmiotach, które ludzie mogą wykorzystywać codziennie. Wiele z nich oferuje Agencja Reklamowa BISEL, dlatego warto już teraz zapoznać się z jej propozycją i najlepiej – zrobić to jeszcze prze konkurencją, aby Twoja marka była tą, która kreuje trendy, a nie wciąż podąża krok za innymi. To bardzo dobre podejście do brandingu.