Kurs hakowy – Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach

Kurs hakowy – Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach

24 maja 2021 0 By Redakcja

Praca Hakowego jest bardzo odpowiedzialna i ma realny wpływ na zdrowie i życie wszystkich pracowników. Dlatego bardzo ważne jest, aby osoby obsługujące urządzenia dźwigowe podsiadały odpowiednie przeszkolenie ze szczególnym naciskiem na znajomość zasad BHP. W Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach dbamy, aby nasi kursanci poznali wszystkie zagrożenia związane z wykonywana pracą i dzięki nabytym umiejętnością potrafili im zapobiec. Wiedza przekazywana w sposób profesjonalny sprawi, że po ukończeniu szkolenia pracownik będzie przygotowany na wszystko i bez problemu będzie radził sobie z obsługą danego urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń.

Kursa na Hakowego szansą na solidny zawód

Odbiorcami tego szkolenia są osoby, które chcą zdobyć lub poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Kurs hakowy przybliży w detalach obsługę urządzeń dźwigowych wyposażonych w hak, które wykorzystywane są w pracach: montażowych, magazynowych, budowlanych czy remontowych. To bardzo wiele dziedzin, przez co zdobycie takich uprawnień zdecydowanie poszerza możliwości zdobycia zatrudnienia. Nie trzeba się ograniczać do jednej branży, umiejętności obsługi dźwigu są wszędzie mile widziane. Przez czas trwania kursu nasi doświadczeni instruktorzy nauczą Cię bezpiecznego zawieszania oraz przemieszczania ładunków. Obiecujemy, że egzamin państwowy, który trzeba przejść, aby zdobyć dokument potwierdzający będzie tylko formalnością.

Zdobądź u nas uprawnienia na zwyżki

Zwyżki to inaczej podesty ruchome znane także jako podnośniki ruchome. Jak by ich nie nazwać, zaliczane są do urządzeń transportu bliskiego, a co za tym idzie, podlegają nadzorowi Urzędu Dozoru Technicznego. Tak więc aby móc legalnie je obsługiwać trzeba mieć ukończony kurs zwieńczony egzaminem państwowym. Wymagana jest kompleksowa znajomość ich  budowy, bezpiecznego użytku, a także właściwego działania w wypadku awarii czy wypadku. W Centrum Szkolenia Zawodowego posiadamy w ofercie kurs za zwyżki, na którym poznasz wszystkie wymienione aspekty obsługi podestów. Po zdaniu egzaminu otrzymasz dokumenty gwarantujące uprawnienia do obsługi podestów ruchomych stacjonarnych i podestów ruchomych przejezdnych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń w CSZ. To szansa na podniesienie swoich kwalifikacji i zwiększenie konkurencyjności na rynku pracy za stosunkowo niewielką cenę i w niedługim czasie.