Centrum medyczne i podologiczne Warszawa

Centrum medyczne i podologiczne Warszawa

16 września 2021 0 By Redakcja

Centrum podologiczne w Warszawie to wybór osób, które potrzebują opieki podologicznej i leczenia u podologów specjalizujących się w stopach, paznokciach czy grzybicach. Medyczna stacja podologiczna https://podolog-warszawa.pro/  przeprowadza diagnostykę, zajmuje się doborem obuwia i rehabilitacją podologiczną, leczy zakażenia grzybicze o różnych przyczynach, w tym grzybicę paznokci – jedną z najczęstszych chorób dotykających stopy. Leczenie lekami ma swoje wady: dyskomfort podczas ich stosowania oraz niską skuteczność, ponieważ wiele gatunków grzybów uodporniło się na różne rodzaje leków. Istnieją jednak inne sposoby na pozbycie się tej groźnej choroby:

– Laseroterapia wykorzystująca technologię lasera diodowego

– Magnetoterapia oparta na magnesach stałych

Medyczna stacja podologiczna oferuje Państwu również odpowiedni dobór obuwia, usługi podologiczne, podoterapia podologiczna dla osób z różnymi schorzeniami stóp. Oferujemy Państwu również obuwie ochronne mające na celu ochronę stóp w miejscu pracy lub w domu (buty robocze, obuwie robocze).

Dlaczego podologia jest ważna? Podologia jest przydatna dla każdego – dzieci i dorosłych, sportowców i osób starszych. Wizyty u podologa nie może ominąć nikt, kto ma problemy zdrowotne związane ze stopami: ból po chodzeniu, wrastające paznokcie, nagniotki czy modzele. Ponadto jest ona wskazana dla wszystkich osób, które chcą, aby ich stopy z biegiem czasu wyglądały ładnie i zdrowo. Wybór dobrego obuwia sprawi, że ich stopy będą w dobrej kondycji lub nie będą się powiększać.

Jeśli masz jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne związane ze stopami, nie wahaj się skontaktować z podologiem w Warszawie. Konsultacja jest bezpłatna!

Stacja podologii medycznej oferuje w razie potrzeby podologiczne zabiegi chirurgiczne. Oferujemy również laserową podoterapię dla pacjentów podologicznych.

W razie potrzeby, po konsultacji z lekarzem podologiem, nasi podolodzy zapewniają sprzęt medyczny dla sportowców z urazami stopy lub stawu skokowego.

Chcesz umówić się na wizytę? Bez czekania? Zapytaj o naszą promocyjną cenę!!!