3 sprawdzone atrakcje na imprezę firmową

3 sprawdzone atrakcje na imprezę firmową

25 sierpnia 2022 0 By Redakcja

Dobrze zaplanowana impreza firmowa polega na tym, aby każdy mógł się zrelaksować i odprężyć w innym środowisku niż zawodowe, równocześnie zacieśniając relacje z współpracownikami. Jakie atrakcje zorganizować na imprezę firmową? Oto trzy pomysły.

Planowanie zabawnej imprezy firmowej to ekscytująca perspektywa, ale przy tak wielu dostępnych opcjach może być trudno zdecydować, od czego zacząć. Chcesz mieć pewność, że uzyskasz idealne miejsce na imprezę firmową oraz, że kreatywne zajęcia integracyjne realizowane podczas wydarzenia będą świetną okazją do nawiązania więzi. Bez profesjonalnego wsparcia to może być trudne.

Dobrą wiadomością jest to, że agencje, takie jak Fabryka Atrakcji wiedzą, jak zadbać o kompleksową organizację imprez firmowych każdej wielkości! Z nimi masz niezliczone możliwości rozrywki. Niezależnie od tego, czy są to urodziny kolegi, rocznica firmy, przyjęcie sylwestrowe czy firmowe spotkanie wigilijne, z nimi nigdy nie zabraknie Ci pomysłów! Poniżej wybieramy 3 sprawdzone atrakcje na imprezę firmową, która zawsze kończy się sukcesem.

Pomysł #1 Escape Room

Escape Room w naturalny sposób zachęca zespół do współpracy, a gdy grupy uczą się współpracować, przenoszą wyrobione relacje do przestrzeni roboczej. W zabawie Escape Room chodzi o to by:

  • koordynować działania ze współpracownikami,
  • przewidywać działania innych,
  • omawiać zadania,
  • znajdować możliwości wzajemnej pomocy,
  • wchodzić i wychodzić z ściśle powiązanej pracy grupowej.

W każdym innym środowisku uczenie tej umiejętności może wydawać się nudne i męczące, ale Escape Room jako atrakcja na imprezie firmowej pomaga zespołom nauczyć się tego instynktownie, gdy poruszają się po ekscytujących wyzwaniach z tym związanych.

Pomysł #2 LipDup

Lip Dub to dziś jedno z najpopularniejszych zajęć związanych z atrakcjami na imprezach firmowych. W ramach tej rozrywki będziesz się świetnie bawił ze wszystkimi kolegami z firmy, a celem ostatecznym jest wspólne stworzenie wspaniałego teledysku. Ta czynność może pozostawić niezatarty ślad w pamięci. Uczestnicy dubbingują słynną piosenkę i tworzą własne wideo na jej nutach, tańcząc i grając, z kostiumami i makijażem zawsze wykonanymi własnymi rękami.

Pierwszym ważnym krokiem, jeśli chodzi o lipdub jest wybór piosenki i napisanie scenariusza. Wybór zależy od przekazu lub pomysłu, który firma chce zaprezentować. Ponieważ wideo pozostanie jako wspomnienie danego dnia, należy wybrać coś wyjątkowego, najlepiej znaną, wesołą, sympatyczną melodię. Następnie zespoły piszą swoje części scenariusza i decydują, co chcą zrobić w filmie. Na koniec tworzą kostiumy i charakteryzacje zawsze zgodnie z główną ideą produkcji i ostatecznie wszystko jest nagrywane.

Pomysł #3 Art Building

Art Building to sztuka, która stymuluje wiele części mózgu. Wiąże się z ciągłym podejmowaniem decyzji, aby osiągnąć efekt końcowy tak, jak sobie to wyobraża twórca. Od rozmieszczenia elementów na płótnie po dobór koloru, nieustannie poszukuje się rozwiązań, które pozwolą Ci osiągnąć swój cel. Dlatego właśnie art building ma sens jako atrakcja w ramach firmowej imprezy integracyjnej.