Od chodnika po centra handlowe – jak i gdzie wykorzystać gablotę na ogłoszenia?

Od chodnika po centra handlowe – jak i gdzie wykorzystać gablotę na ogłoszenia?

15 stycznia 2023 0 By Redakcja

Gablota ogłoszeniowa to jedna z najstarszych i cieszących się największym zaufaniem form reklamy zewnętrznej. Można ich używać w wielu miejscach, aby informować klientów o ofertach i promocjach, powiadamiać przechodniów o nowych produktach lub usługach. Można ich użyć, aby zwrócić uwagę na nowy biznes lub po prostu poinformować odwiedzających, że jesteś otwarty na biznes.

Gdzie i jak można wykorzystać gabloty na ogłoszenia?

Te niezwykle wszechstronne gabloty na ogłoszenia i tablice informacyjne można umieścić w niemal każdym miejscu, takim jak pobocza dróg, parkingi, krawężniki, na chodnikach, w halach i centrach handlowych, na ścieżkach i chodnikach, przy wejściach i wyjściach z lokali użytkowych, podjazdach garażowych i wielu innych. Można ich używać na dowolnej imprezie lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniach, aby pomóc kierować ruchem pieszym i kontrolować przepływ tłumu.

Większość gablot i tablic reklamowych umożliwia szybką i wydajną zmianę promocji i ofert, dzięki czemu firmy mogą utrzymać zwiększony przepływ nowych klientów. Często są wyposażone w otwieraną na zatrzask ramkę z wodoodporną osłoną / szybą – w celu ochrony zawartości.

Czy gabloty ogłoszeniowe są wytrzymałe i wodoodporne?

Niższej jakości – do pewnego stopnia tak, tablice ogłoszeniowe są wodoodporne. Materiał, z którego wykonany jest każdy wyższej jakości produkt jest już jednak bardziej odporny na warunki atmosferyczne. Zazwyczaj są one wykonane z anodowanych aluminiowych ram z powłoką malowaną proszkowo w różnych kolorach. Większość też ma tylny panel ze stali ocynkowanej, który służy jako obudowa dla wydrukowanych plakatów. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały i całkowicie odporny na warunki atmosferyczne.

Gabloty na ogłoszenia od porządnych producentów są nie tylko wodoodporne, ale u odporne na promieniowanie UV – chronią umieszczone w nich informacje przed czynnikami atmosferycznymi. Jeśli nie masz pewności co do jakości zakupionej przez siebie gabloty to zawsze zalecamy zabranie tej wolnostojącej do środka podczas ulewnego deszczu, aby uniknąć uszkodzeń. W związku z tym lepiej jednak postawić na te nieco droższe niż zwykłe materiały. Oznacza to, że są bardziej odporne na wilgoć – a zatem będą trwać znacznie dłużej.

Dlaczego warto wybrać taką opcję?

Gabloty na ogłoszenia pozwalają dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy w innym przypadku mogliby nie zauważyć Twojej marki lub Twojego lokalu. Dają możliwość przyciągnięcia uwagi przechodnia, który normalnie przeszedłby obok Twojej firmy bez wahania.

Dzięki sprytnemu marketingowi i reklamom promocyjnym możesz jednocześnie zwiększyć odwiedzalność, świadomość marki i przychody, używając prostego szyldu reklamowego. Są niewiarygodnie opłacalne, to niewielka inwestycja, jednorazowy zakup, który wystarczy na długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu.

Gabloty ogłoszeniowe są łatwe w użyciu, a większość z nich jest dostarczana w stanie zmontowanym i gotowym do natychmiastowego użycia. Ogłoszenia można szybko zmieniać i wymieniać, aby nadążać za nowymi promocjami i trendami marketingowymi.