Matebook D14 2020 – dlaczego warto go mieć?

Matebook D14 2020 – dlaczego warto go mieć?

17 września 2021 1 By Redakcja

Wybór laptopa nigdy nie jest kwestią prostą – gdy stoimy przed zakupem nowego urządzenia, możemy poczuć się nieco zagubieni. Wybór modeli i ciekawych rozwiązań jest na tyle duży, że początkowo możemy mieć problem z oceną, który z nich będzie dla nas najlepszy. Dobrym pomysłem będzie kierowanie się opiniami i recenzjami, jakie możemy znaleźć w sieci. Wśród opinii użytkowników można znaleźć sporo pozytywów na temat Matebook D14 2020. Dlaczego akurat ten laptop jest godny polecenia? Czy na pewno spełni oczekiwania wymagających użytkowników?

Matebook D14 2020 to godny następca swojego poprzednika z roku 2019, który przez wiele osób okrzyknięty został najchętniej kupowanym laptopem w Polsce. Nowy model posiada wszystkie zalety poprzedniego, a jednocześnie wiele dodatkowych funkcjonalności. Choć jest o kilkaset złotych droższy, nie jest tak, że producent cenę podwyższył, a nic w zamian nie zaoferował. Nowy matebook d14 2020 review posiada między innymi nowszy procesor, dwa razy więcej pamięci (512 GB), a także skaner linii papilarnych. Kilkaset złotych za tego rodzaju udogodnienia wydaje się więc być ceną zdecydowanie do przemyślenia.

Dlaczego warto kupić ten model?

Huawei Matebook D14 to propozycja dla wymagających użytkowników, którzy poszukują sprawdzonego urządzenia do biura i codziennego użytkowania. Z pewnością nie jest to laptop do zadań specjalnych, jednak w przypadku prostego używania będzie idealny. W specyfikacji modelu znajdziemy informacje o ekranie o doskonałej rozdzielczości, czterordzeniowym procesorze, zintegrowanej grafice, a także nowoczesnym systemie Windows 10 Home. Model posiada kamerkę, dwa mikrofony, dwa głośniki, USB typu C, pełnowymiarowe porty USB. Waży niewiele, bo 1,38 kg. Ma też dobrze trzymającą baterię, dzięki czemu świetnie sprawdzi się dla osób, które z laptopów korzystają często poza domem czy siedzibą firmy. Dużą zaletą modelu Matebook D14 2020 jest nowoczesny ekran z możliwości dostosowania poziomu jasności do indywidualnych potrzeb. Istnieje również tryb wyświetlania nocnego – można więc nawet przez wiele godzin pracować w nocy, a jednocześnie nie męczyć oczu.

Dla kogo Matebook D14 2020?

Model Huawei Matebook D14 2020 to idealne rozwiązanie do typowej pracy biurowej, do której potrzebujemy sprawnie działającego Worda, Excela czy prostych programów graficznych, a także możliwości bezproblemowego przeglądania internetu. Urządzenie pracuje bezgłośnie, co sprawia, że praca przy nim jest prawdziwą przyjemnością. Poziom głośności zwiększa się jedynie w momencie, gdy odpala się bardziej zaawansowane programy. Można również wykorzystywać go do prostych gier, choć do bardziej zaawansowanych może być już nieco za słaby. Jeśli szukasz laptopa ze średniej półki cenowej, a jednocześnie nie masz nadmiernych wymagań odnośnie prędkości działania przy zaawansowanym oprogramowaniu, ten model będzie idealny. Sprawdzi się nie tylko w biurze, ale również w warunkach domowych dla osób, które lubią czasem przejrzeć sobie strony internetowe, pracują na prostych programach, a nie potrzebują zaawansowanego czy specjalistycznego oprogramowania.