Jeśli meble kuchenne na wymiar – to od dobrej firmy, sprawdź dlaczego!

Jeśli meble kuchenne na wymiar – to od dobrej firmy, sprawdź dlaczego!

18 lutego 2021 0 By Redakcja

Kuchnia na zamówienie to taka, która została zaprojektowana i wykonana ręcznie specjalnie dla Ciebie, maksymalizując dostępną przestrzeń. Bez standardowych rozmiarów i wykończeń opcje są nieograniczone. Dzieje się tak oczywiście, jeśli kupujesz od naprawdę dobrej firmy. Uważaj na te, które nazywają swoje kuchnie „na zamówienie”, a jedyne, co oferują, to standardowe jednostki zakupione od innego dostawcy i po prostu dają opcje wykończenia.

Szukaj tych specjalistów, którzy wykonują każdą część Twojej kuchni i nic nie jest robione, dopóki nie zatwierdzisz rysunków i nie złożysz zamówienia. Zwykle używa drewna do tworzenia ręcznie robionych luksusowych kuchni, ale może zastosować inne materiały, na przykład stal nierdzewną. Przede wszystkim jednak taka firma uwielbia współpracować z klientami i rzemieślnikami, aby urzeczywistniać Twoje pomysły – znajdziesz takich specjalistów tutaj: https://dynarekmeble.pl/meble-kuchenne-na-wymiar/.

Dlaczego ludzie tak bardzo lubią kuchnie na zamówienie?

Możesz zapłacić trochę więcej na początku za ręcznie robioną kuchnię na zamówienie, ale na dłuższą metę gwarantuje ona przetrwanie jakiejkolwiek kuchni produkowanej z płyt wiórowych. Co równie ważne, będziesz mógł wykorzystać swój potencjał w pełni i zmieścić się we wszystkich elementach z listy życzeń, ponieważ nie ma żadnych zasad, których należy przestrzegać, ani kompromisów w przypadku szaf na zamówienie, w przeciwieństwie do standardowych jednostek. Ludzie często zwracają się ku kuchniom robionym na zamówienie, ponieważ chcą mieć w kuchni mebel, ale standardowe rozmiary po prostu nie pasują do ich przestrzeni.

Wyspy kuchenne często należą do tej kategorii. Istnieje wiele możliwych kombinacji z wyspą kuchenną na zamówienie, w szczególności szerokość szafek wyspowych. Możesz określić szerokość po obu stronach wyspy, co może okazać się nieocenione, jeśli masz wąską kuchnię. Podobnie, możesz potrzebować wyjątkowo głębokiej szafki, jeśli chcesz używać niezintegrowanych urządzeń, które znajdują się za drzwiami szafki. Wbudowane siedziska z miejscem do przechowywania to kolejny ulubiony powód do zamawiania kuchni na zamówienie, ponieważ jest to naprawdę efektywne wykorzystanie przestrzeni.

Możesz chcieć wykorzystać przestrzeń pod klatką schodową, której po prostu nie można wypełnić szafkami o standardowych wymiarach lub włączyć półki na książki do kuchni. Decydując się na wykonanie na zamówienie, możesz określić rozmieszczenie półek i szuflad w szafce na spiżarnię. Możesz dodać tablice na kołki do szuflad na talerze, określić szuflady na bardzo głębokie naczynia i poświęcić całą powierzchnię kuchni na otwartą spiżarnię. Możesz zintegrować z projektem stojaki na wino, półki na tace, półki na talerze oraz stojaki na przyprawy i butelki, aby każdy przedmiot w kuchni miał swoje własne, wyjątkowe miejsce.

Kiedy kuchnia jest naprawdę wykonana na zamówienie, po prostu nie ma porównania z dbałością o szczegóły w produkcji i dopasowaniu. Ponieważ nie ma powodu do stosowania wypełniaczy, kuchnia będzie pasować od ściany do ściany. Gzymsy i listwy przypodłogowe zostaną docięte na wymiar i perfekcyjnie wykończone przez rzemieślników, którzy je wykonali.